Šiandien Švietimo pagalbos tarnyboje vyko Anykščių rajono neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjų koordinacinės grupės susirinkimas.
Susirinkime buvo aptartas Anykščių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi 2024–2026 metų veiksmų plano uždavinių ir priemonių įgyvendinimas, tarpinstitucinis bendradarbiavimas bei kiti aktualūs klausimai.
Susirinkime dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Loreta Daugėlienė ir vyriausioji specialistė Daiva Žiogienė, taip pat Socialinės partnerystės centro direktorė Asta Šidlauskienė ir Irena Šereikienė, kurios pristatė Centro veiklas bei pasidalijo gerąja patirtimi.
Diskusijų metu buvo pabrėžta, kad nuolatinis bendradarbiavimas tarp institucijų, organizacijų ir bendruomenių yra svarbi sąlyga kuriant kokybiškas, prieinamas ir įvairių poreikių suaugusiesiems pritaikytas mokymosi galimybes. Dalijimasis patirtimi, bendrų iniciatyvų vystymas ir partnerystė stiprina viso rajono švietimo bendruomenę bei sudaro sąlygas sėkmingam tęstinio mokymosi procesui. Juk, pasak amerikiečių pramonininko, verslininko, filantropo Endriu Karnegio, „bendradarbiavimas – tai menas dirbti kartu siekiant bendro tikslo.“
